19 oz. Pilsner Beer Glass, Highest Standard Glass Material, Bulbous-Shaped Beer Glass Design with Thick Base. Complies with ISO 9001, Prop 65. 3.5″ W x 7″ H
SKU: NMHGC-RJDGM
Item Number: MTGW195
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Libbey Diplomat Hi-Ball Glasses 6.5 oz
Price from: $3.54
Libbey Stemless Champagne Glasses 8 oz
Price from: $5.45
Price from: $4.88
19 oz. Pilsner Beer Glass, Highest Standard Glass Material, Bulbous-Shaped Beer Glass Design with Thick Base. Complies with ISO 9001, Prop 65. 3.5″ W x 7″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $5.44 | $5.29 | $5.14 | $5.08 | $4.88 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
19 oz. Pilsner Beer Glass, Highest Standard Glass Material, Bulbous-Shaped Beer Glass Design with Thick Base. Complies with ISO 9001, Prop 65. 3.5″ W x 7″ H
SKU: NMHGC-RJDGM
Item Number: MTGW195
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.5" W x 7" H |
| Imprint area: No selection | 2.50" W x 1.50" H on front |
| Second imprint area: No selection | 2.50" W x 1.50" H on front |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or 2 to 3 working days for rush service |
| Theme: No selection | Club, Concert, Trade Show, Party, Travel |
| Color: No selection | Clear, Pink, Purple, Black, Blue, Green, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 33178 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express