20 oz. Libbey Pilsner Glasses. Complies with FDA. 3.25″ W x 8.25″ H
SKU: QTGNA-OVHLW
Item Number: SP20PLG
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $8.23
20 oz. Libbey Pilsner Glasses. Complies with FDA. 3.25″ W x 8.25″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 576+ | 1,008+ | 2,016+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $8.83 | $8.73 | $8.58 | $8.43 | $8.23 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
20 oz. Libbey Pilsner Glasses. Complies with FDA. 3.25″ W x 8.25″ H
SKU: QTGNA-OVHLW
Item Number: SP20PLG
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed or Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 3.25" W x 8.25" H |
| Imprint area | 2.25" W x 2cm H on front Side |
| Second imprint area | 2" W x 2" H on second Side |
| Made in | CN |
| Production time | 6 to 8 working days or approximately 3 working days for rush service |
| Theme | |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 75007 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express