Custom Printed Hurricane Glasses, Highest Standard Glass Material, Curved Body with Ball Stem Design. Complies with ISO 9001, Prop 65. 3″ W x 8″ H
SKU: DODEF-RIZTB
Item Number: MTGW3616
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Libbey Stemless Champagne Glasses 8 oz
Price from: $5.45
Libbey Belgian Tulip Goblet Beer Glasses 16 oz
Price from: $5.85
Price from: $6.25
Custom Printed Hurricane Glasses, Highest Standard Glass Material, Curved Body with Ball Stem Design. Complies with ISO 9001, Prop 65. 3″ W x 8″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $6.97 | $6.78 | $6.59 | $6.50 | $6.25 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Custom Printed Hurricane Glasses, Highest Standard Glass Material, Curved Body with Ball Stem Design. Complies with ISO 9001, Prop 65. 3″ W x 8″ H
SKU: DODEF-RIZTB
Item Number: MTGW3616
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3" W x 8" H |
| Imprint area: No selection | 3.00" W x 1.50" H on front |
| Second imprint area: No selection | 2.50" W x 1.25" H on front |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or 2 to 3 working days for rush service |
| Theme: No selection | Club, Concert, Trade Show, Party, Travel |
| Color: No selection | Clear, Pink, Purple, Black, Blue, Green, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 33178 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express