16 oz. Libbey Pub Glass, Highest Standard Glass Material, Made in the USA. Complies with ISO 9001, Prop 65. 5.75″ W x 3″ H
SKU: ZQHLH-RIXGX
Item Number: MTGW4808
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Libbey Hurricane Glasses 16 oz
Price from: $6.25
Libbey Straight Sampler Glasses 5 oz
Price from: $3.47
Price from: $4.92
16 oz. Libbey Pub Glass, Highest Standard Glass Material, Made in the USA. Complies with ISO 9001, Prop 65. 5.75″ W x 3″ H
| Quantity | 72+ | 144+ | 288+ | 576+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $5.48 | $5.33 | $5.18 | $5.11 | $4.92 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
16 oz. Libbey Pub Glass, Highest Standard Glass Material, Made in the USA. Complies with ISO 9001, Prop 65. 5.75″ W x 3″ H
SKU: ZQHLH-RIXGX
Item Number: MTGW4808
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Screen printed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.75" W x 3" H |
| Imprint area: No selection | 2.50" W x 1.75" H on front |
| Second imprint area: No selection | 2.25" W x 1.25" H on front |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or 2 to 3 working days for rush service |
| Theme: No selection | Club, Concert, Trade Show, Party, Travel |
| Color: No selection | Clear, Pink, Purple, Black, Blue, Green, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 33178 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express